Anneli Liivamägi-Hitrov

Põhierialalt olen psühholoog ja oman teadusmagistri kraadi psühholoogias (MSc). Lisaks olen diplomeeritud pereterapeut, 7.kutsetasemega perelepitaja ning 8.
kvaliteeditasemega superviisor. Veel olen läbinud tööalase enesetäiendusena erineva suunitlusega psühhoteraapiaalaseid koolitusi, nagu traumateraapia, kunstiteraapia, kognitiivkäitumuslik teraapia jm. Igapäevaselt töötan psühholoogi, pereterapeudi, perelepitaja ja superviisorina. Psühholoogina olen tegutsenud üle 25 aasta, paaridega tööd teinud mõned aastad vähem. Paaridega töökogemus on suures osas lahkuminekutega seotud, aga pereterapeudina teen tööd kogu perega.
Lisaks klienditööle viin läbi psühholoogiateemalisi koolitusi.
Oma töös kasutan erinevaid metoodikaid, lähtuvalt oma väljaõppest ning kliendi vajadustest.
Töökeel on eesti keel ja tööpiirkonnaks Tallinn/Harjumaa

Anastassia Nedbalskaja

2006. aastal lõpetas Tartu Ülikooli arstiteaduskonna. 2012. aastal lõpetas residentuuri gastroenteroloogia erialal. 2012.–2013. aastal töötas gastroenteroloogi ja endoskopistina Lääne-Tallinna Keskhaiglas. 2013. aasta oktoobrist praeguseni on põhitöökoht Ida-Tallinna Keskhaigla gastroenteroloogiakeskus. Tal on konsultatiivsed vastuvõtud Med4u OÜ kliinikus, samuti Endos OÜ Narva endoskoopiakabinetis. Tal on enam kui 10-aastane endoskoopiliste protseduuride tegemise kogemus. Stažeerib pidevalt Euroopa riikides ja Venemaal, kuulub erinevatesse erialaorganisatsioonidesse (Eesti Gastroenteroloogide Selts, Eesti Gastroenteroloogilise Endoskoopia Ühing, Euroopa Gastroenteroloogilise Endoskoopia Ühing).

Oleg Talamanov

Oleg Talamanov, radioloog. 1990 lõpetas Tartu Ülikooli arsti teaduskonna spordimeditsiini erialal. 1990 – 1991 oli neuroloogia internatuuris. 2019 lõpetas radioloogia residentuuri. Töötab radioloogina Lääne-Tallinna Keskhaiglas ja erakliinikutes.

Ivi Niinep

2002. aastal lõpetas Tartu Ülikooli psühholoogia instituudi. Aastatel 2004-2010 töötas Tartu Ülikoolis üliõpilaste psühholoogina ning alates 2010. aastast on töötanud Tallinna Ülikooli üliõpilaste psühholoogina. Aastatel 2018-2019 oli MyMed meditsiinikeskuse psühholoog.
On õppinud süsteemset pereteraapiat, skeemiteraapiat ja lahenduskeskset lühiteraapiat ning on enam kui 10-aastase kogemusega EMDRi traumaterapeut.
Aastast 2020 on Eesti Psühholoogide Liidu poolt atesteeritud psühholoog-nõustaja (tase 7).

Ksenia Šiškova

Ksenia Šiškova – arst-resident gatroenteroloogia erialal. 2013 aastal lõpetas Tartu ülikooli arstiteaduskonna. Alates 2014 aastast läbib gastroenteroloogia eriala residentuuri. Residentuuri õppekava raames saab põhjaliku endoskoopiaalase ettevalmistuse Eesti parimates haiglates. Täiendab ennast pidevalt erinevatel koolitustel nii Eestis, Euroopas kui ka Venemaal. Paralleelselt töötab valvearstina Lääne- Tallinna Keskhaigla erakorralise meditsiini ja sisehaiguste osakonnas. Noor , aktiivne , patsiendikeskne.

Dmitri Saveljev

Lõpetas Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õenduse eriala. 2013. aastast assisteerib Dmitri aktiivselt gastroenterolooge endoskoopiliste protseduuride tegemisel, koostab endoskoopiliste protseduuride plaane, samuti konsulteerib patsiente uuringuks õige ettevalmistumise osas. Stažeerib pidevalt Eestis ja Euroopa riikides. Kuulub erinevatesse erialaühendustesse.

Aleksandra Gagen

Majandusvaldkonna magistrikraadile vastava kõrgharidusega tegutsev toitumisterapeut, Eesti Toitumisteraapia Assotsiatsiooni tegevliige. Erialane kvalifikatsioon – toitumisnõustaja, tervisenõustaja toitumise alal, toitumisterapeut – omandatud ja täiendatud Monash ülikoolis, Annely Sootsi Koolituse Tervisekoolis, Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis ja Tomsk Ülikoolis Coursera programmi toetusel.

Kairit Usk

Kairit Usk -2019 lõpetas Anneli Sootsi tervisekooli eriala ” tervisenõustaja toitumise alal”. Nõustab erakliente kaalu ja terviseprobleemide korral.
“Olen kokk-kondiitri taustaga toitumisnõustaja ja tervisenõustaja toitumise alal. Mulle meeldib hea toit ning usun, et mitmekülgselt ja tervislikult toitudes toetame enda füüsilist ja vaimset tervist.”

Julia Parshina

Julia Parshina, rahvusvahelise klassi fitnestreener ja sporditoitumisnõustaja. Ta õppis Peterburi pedagoogilises kolledžis ja Barca innovatsioonikeskuses (Barcelona). Täiendab pidevalt oma teadmisi ja oskusi fitnesi, toitumise, inimese füsioloogia ja anatoomia valdkonnas. Hetkel täiendab kvalifikatsiooni ja läbib koolituse, et saada Precision Nutrition 1. taseme tunnistust

Call Now Button