Meie laborianalüüsidest koosnevad tervisekontrolli paketid on loodud gastroenteroloogi  poolt, et saaksid lihtsalt ja kiirelt Sinu seedesüsteemi tervise seisukohast olulise ja tervikliku ülevaate.

Maksa tervis - 105 EUR
Hemogramm( 5 osaline)
TSH
LTT
tTgA
IgA
Vit B12
Foolhape
Ferritiin
Kalprotektiin
Peitveri
Elastaas (roojast)
Parasiitide uuring roojast
Seedehäirete analüüs - 185 EUR
Hemogramm( 5 osaline)
TSH
LTT
tTgA
IgA
Vit B12
Foolhape
Ferritiin
Kalprotektiin
Peitveri
Elastaas( roojast)
Parasiitide uuring roojast
Toiduallergia pakett - 79 EUR
Toiduallergia pakett võimaldab tuvastada organismi soodumuse ülitundlikkusele 7 toiduaine suhtes: munavalge, piim, nisu, kala, maapähklid, sojaoad ja krevetid (koorikloomad).
Südamepakett pluss - 137 EUR
Südamepakett Pluss tervisekontrolli on koondatud 13 vereanalüüsi, mis on soovitatavad inimesele, kelle kolesteroolinäitajad on korrast ära ning kes vajab täiendavaid analüüse oma südame-veresoonkonnahaiguste individuaalse riski hindamiseks. Samuti on pakett soovivatav neile, kelle peres on esinenud noores eas tekkinud südamehaiguseid või hüperkolesteroleemiat ning kellel on eelnevalt mõõdetud normist kõrgemaid vere lipiidide väärtusi.
Kehvveresuse pakett - 82 EUR
Paketis sisalduva 6 analüüsi tulemused võimaldavad hinnata, kas Sinu pideva väsimuse põhjuseks võib olla kehvveresus ehk aneemia või sellele eelnev seisund. Samuti annab see ülevaate kehvveresuse võimalikest põhjustest.
Alkoholi mõju pakett - 78 EUR
Alkoholi mõju pakett koosneb 5 vereanalüüsist, mis annavad objektiivset infot alkoholi tarvitamisest tekkinud organsüsteemide võimalike kahjustuste ja kahjustuste tõsiduse kohta. Samuti aitavad need vajadusel inimest motiveerida alkoholitarvitamist piirama või sellest täielikult loobuma.
Kolesteroolipakett - 15 EUR
Üheks südame-veresoonkonnahaiguste peamiseks riskiteguriks on kõrgenenud kolesteroolitase. See ei põhjusta ühtegi sümptomit, vaid kahjustab südame-veresoonkonda vaikselt ja salakavalalt. Kolesteroolipakett sisaldab 4 olulist analüüsi ning annab ülevaate Sinu kolesteroolide tasemest ning südame-veresoonkonnahaiguste peamisest riskist.
Naise tervise- ja ilupakett - 144 EUR
Kui oled naine, kelle jaoks on lisaks peamistele tervisenäitajatele oluline naha, juuste ja küünte tervis, sobib naise tervise- ja ilupakett just Sulle. See sisaldab 12 vereanalüüsi, mis mängivad olulist rolli naise ilu, tervise ja enesega rahulolu seisukohast.
Mehe tervisekontroll - 113 EUR
Kui oled mees vanuses 35+ ja soovid oma tervisenäitajaid ennetavalt kontrollida, sobib see pakett just sulle. Mehe tervisekontroll on Sinu jaoks õige valik ka siis, kui Sul juba esineb terviseprobleeme, nt väsimus, jõuetus, probleemid seksuaalelus, eesnäärmevaevused jm.
Kõrvetiste pakett - 124 EUR
Kõrvetiste pakett sisaldab 4 analüüsi, mis aitavad välja selgitada Sinu maovaevuste põhjused. Tulemused hindavad mao limaskesta seisundit ja seda, kas mao limaskest on terve või kahjustunud Helicobacter pylori infektsiooni ja atroofilise gastriidi tõttu. Lisaks on tulemuste alusel võimalik kindlaks teha mao üle- või alahappesuse esinemine, hinnata vitamiinide ja mineraalainete imendumishäirete võimalikke põhjuseid või nende tekke riski ning kõrge vähiriskiga mao limaskesta seisundeid.
Call Now Button